ما در دبی ساید یک تیم مهاجرتی با تخصص بسیار بالا در زمینه مهاجرت به امارات هستیم که تجربه موفق در هزاران پرونده مهاجرتی را داریم. ما به آنچه انجام می دهیم عشق می ورزیم و ابزار ، دانش و اراده قوی لازم برای پوشش پیچیده ترین پرونده های مهاجرتی را در همه برنامه های مهاجرتی دبی در اختیار داریم.

موسسه مهاجرتی دبی ساید فعالیت حرفه‌ای خود را با سابقه ای 10 ساله در کشور امارات متحده عربی آغاز کرده و ضمن داشتن پرونده‌های موفق متعدد در زمینه مهاجرت تحصیلی، کاری، خرید ملک، سرمایه‌گذاری و استارت اپ، تصمیم به ثبت شرکت در در داخل ایران گرفت.
موسسه مهاجرتی دبی ساید فعالیت خود را در زمینه مشاوره مهاجرت در زمینه شغلی و کاریابی با هدف اعزام نیروی کار به خارج از کشور و عقد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، اعزام دانشجو و تمامی اموری که در دفتر دبی انجام می‌شوند، ادامه می‌دهد.

اگرچه میزان متقاضیان برای مهاجرت در سالیان اخیر رو به افزایش بوده، اما همواره وجود سوالات و نگرانی های زیاد از یک سو و عدم وجود منبعی موثق برای پاسخگویی صحیح به سوالات و راهنمایی مطمئن و قانونی برای پشتیبانی فرایند مهاجرت از سوی دیگر، موجب بلاتکلیفی بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت شده است.
موسسه مهاجرتی دبی ساید حول پاسخ به این نیاز شکل گرفته و همواره کوشیده است با اتکا بر مجوز از وزارت علوم، تخصص وکلای حقوقی، به کار گیری کارشناسان مجرب مهاجرتی و همکاران متعهد در سایر کشورها، همراهی مطمئن برای همه متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور باشد.

همه ما اهداف متفاوتی از مهاجرت برای خود ترسیم کرده ایم و همواره به دنبال این بوده ایم که راهی مطمئن را انتخاب کنیم، اهدافی مانند دستیابی به فرصت های شغلی مناسب و وضعیت اقتصادی بهتر، آشنایی با فرهنگ های مختلف، تجربه زندگی جدید، توسعه فعالیت و سرمایه گذاری های خارجی در کشور های دیگر، برخورداری از کیفیت آموزشی بهتر و.. اگر این امر طبق یک روند برنامه ریزی شده باشد قطعاً با موفقیت می توان این مسیر را طی نمود ما در موسسه مهاجرتی دبی ساید سعی بر این داریم که با برنامه ریزی های دقیق نقش مهمی را در موفقیت شما در این زمینه ایفا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصین ما تماس حاصل نمایید

۹۷۱۵۰۴۰۴۳۱۸۸+

فهرست